programul de circulatie al mijloacelor de transport public in zona metropolitana Alba Iulia
Stația Ampoi 2
Linia | Ruta | Orele de plecare |
---|---|---|
107B 122 | Ampoi 3 -> Cetate -> Gara | 05:26 06:21 06:43 07:06 07:26 07:41 08:06 09:06 09:50 10:06 10:50 11:06 11:50 12:06 12:50 13:06 14:06 14:50 15:06 15:21 15:26 15:27 15:32 15:38 15:46 15:50 16:06 16:26 16:50 17:06 17:50 18:06 18:50 19:06 19:50 20:06 20:50 21:06 22:15 23:22 23:26 |
107E | Sc. Sf.Iosif -> Gara | 07:36* |
107R 121 406R | Centru -> Gara | 05:51 06:41 06:42 06:51 07:26** 07:36 07:37 07:53* 08:07 08:11 08:16 08:36** 09:41 10:26 10:36 11:41 12:36 12:36* 12:41 13:36 13:36* 14:36 15:12* 15:26 15:27 15:32 15:36 15:38 16:06 16:26 16:36 17:16 17:36 18:41 19:36 19:51 20:36 21:36 22:15 22:36 23:22 23:26 |
109R | Motilor -> Cetate -> Gara | 13:40 |
114A 506C | Ampoi 3 -> Cetate -> Apulum | 06:27 21:43 |
114B | Centru -> Apulum | 06:31 |
114C | Motilor -> Cetate -> Apulum | 06:30 |
114D | Unirea -> Motilor -> Cetate -> Apulum | 14:21 |
116A | Rodex | 06:25 |
123 | Unirea -> Motilor -> Cetate -> Gara | 07:30 14:36 15:30 16:47 19:37 23:20 |
401A | Ampoi 3 -> Cetate -> Autogara | 15:25 |
401H 506H 601H | Unirea -> HCC -> Autogara | 07:08 07:13 07:20 13:28 |
401R 405R 506R 601R 602R 603R 701R | Electrica -> Autogara | 05:45 05:48 05:53 05:59 06:03 06:20 06:23 06:57 07:12* 09:02 09:03 09:33 11:15 11:33 13:34 13:48 14:03 15:03 15:07* 15:43 16:08* 16:30* 16:37* 17:43 19:20 19:23 21:38 21:44 |
601G | Ampoi 3 | 18:13 |
*Circulă doar în perioada școlii **Circulă doar în perioada vacanțelor școlare | ||
SÂMBĂTĂ - DUMINICĂ | ||
107B 122 | Ampoi 3 -> Cetate -> Gara | 06:31 09:50 10:06 11:50 12:06 13:50 14:16 15:50 16:16 17:50 19:50 22:15 |
107R 121 406R | Centru -> Gara | 06:36 07:56 09:06 09:57 11:06 13:06 15:06 17:06 17:07 19:06 19:56 21:16 22:15 22:51** 22:56** |
506C | Ampoi 3 -> Cetate -> Apulum | 21:43 |
114B | Centru -> Apulum | 22:36 |
123 | Unirea -> Motilor -> Cetate -> Gara | 06:56* 07:27 07:30 10:11 12:11 13:16 14:17 15:27 15:30 16:11 18:11 21:11 23:20 23:22 |
401A | Ampoi 3 -> Cetate -> Autogara | 06:20 |
401H | Unirea -> HCC -> Autogara | 07:20 19:20 |
401R 506R 601F 601R 603R 701R | Electrica -> Autogara | 05:48 05:53* 05:59* 06:20** 07:13* 09:33* 11:15* 13:33** 13:34** 13:43 13:55* 15:30 15:43* 17:43 18:35 19:23* 21:38 21:44 |
*Circula numai SÂMBĂTĂ **Circula numai DUMINICĂ |